Wyjątkowość widowiska „Imiona Wolności” tworzy również jego niepowtarzalność. Dnia 9 listopada 2018 roku widzowie będą mieli okazję uczestniczyć w tym niezwykłym przedsięwzięciu – zaplanowana na ten dzień odsłona będzie jedyną, która pozwoli na żywe spotkanie ze spektaklem. Serdecznie zapraszamy więc do Hali Stulecia we Wrocławiu (9 listopada 2018 r., godz. 20.00).

Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, aby emocje tego dnia pozostały z nami na dłużej. Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości niech na nowo obudzi w nas nadzieje i radość. Chcemy również, by ponadpokoleniowy przekaz „Imion Wolności” dostępny był dla wszystkich. Dlatego też zdecydowaliśmy się na rejestrację całego widowiska, także z jego oprawą multimedialną.

Dla widzów obecnych w Hali Stulecia we Wrocławiu wydawnictwo to będzie wspaniałą pamiątką i możliwością powrotu do emocji, które zrodziły się w trakcie spektaklu. Dla tych, którzy nie mieli okazji być z nami w trakcie premiery – będzie ono drzwiami i zaproszeniem do świata, w którym wolność nie jedno ma imię, ale zawsze spogląda w kierunku biało-czerwonej flagi.

Wydawnictwo z rejestracją widowiska dostępne będzie już niedługo.